HOMENa úvodní stránku              MAPA WEBU

Rokytnická krákorka

2016/2017

1. kategorie

 1.-3. ročník4.-5.ročník
1. místoVeronika Melichaříková (3. B) Tobias Večeřa (5. B)
2. místoBarbora Pifková (1. B)Karolína Matochová (4. A)
3. místoMiriam Liszková (3. A)Lucie Sčotková (4. B)


Čestné uznání: Gideon Khupsawn (2. A)
Zvláštní ocenění: Kateřina Holbová (5. A)

Jako hosté předvedly svůj zpěv Kateřina Bartoňová (5. A) - vítězka Okresního kola pěvecké soutěže základních škol Superstar Vsetín 2017- a Terezie Barvová (5. A) 5. místo v Superstar.

2. kategorie

 6.-7 ročník8.-9. ročník
1. místoMarek Loprais (7. A)Markéta Babicová (9. A)
2. místoLucie Turýnová (7. B)Barbora Divoká (8. A)
3. místoNatálie Žáková (6. B)Vendula Sušňová (8. B)

Zvláštní ocenění:Jan Gerža (7. A), Natálie Holčáková (9. A), Tereza Pospíšilová (9. A)

Absolutní vítěz soutěže letos vyhlášen nebyl.


2015/2016

1. kategorie

 1.-3. ročník4.-5.ročník
1. místoVeronika Melichaříková (2. B) Alžběta Pavlovičová (5. B)
2. místoGideon Khupsawn (1. A)Lucie Melichaříková (5. A)
3. místoKarolína Matochová (3.A)Tobias Večeřa (4. B)



Zvláštní ocenění: Miriam Liszková (2. A)

2. kategorie

 6.-7 ročník8.-9. ročník
1. místoMarkéta Kopecká (7. A)Zdeněk Halmazňa (9. A)
2. místoKateřina Krupičková (7. B)Natálie Holčáková (8. A)
3. místoLucie Turýnová (6. B)Markéta Babicová (8. A)

Zvláštní ocenění: Barbora Divoká (7. A), Soňa Kotlárová (8. A)
Absolutní vítěz soutěže: Zdeněk Halmazňa (9. A)


2014/2015

1. kategorie

 1. ročník2.-3. ročník4.-5.ročník
1. místo Eliška Vařáková (1. C)Terezie Barvová (3. A) Lucie Turýnová (5. B)
2. místoMiriam Liszková (1. A)Kateřina Bartoňová (3. A)Alžběta Pavlovičová (4. B)
3. místoKateřina Březovjáková (1.A)Karolína Matochová (2.A)Kristýna Holíková (5. A)



2. kategorie

 6.-7 ročník8.-9. ročník
1. místoNatálie Holčáková (7. A)Zdeněk Halmazňa (8. A)
2. místoEliška Pavlovičová (6. B)Lucie Kašparová (9. A)
3. místoMarkéta Babicová (7. A)-

Čestné uznání: Markéta Kopecká (6. A)
Absolutní vítěz soutěže: Zdeněk Halmazňa (8. A)


¨

2013/2014

1. kategorie

 1.-3. ročník4.-5.ročník
1. místoKateřina Bartoňová (2. A)Barbora Divoká (5. A)
2. místoAlžběta Pavlovičová (3. B)Markéta Kopecká (5. A)
3. místoVojtěch Vyroubal (1. B)Tereza Vehovská (4. B)


2. kategorie

 6.-7 ročník8.-9. ročník
1. místoMarkéta Babicová (6. A)Johana Šenkeříková (9. A)
2. místoZdeněk Halmazňa (7. A)Kateřina Švehlová (9. B)
3. místoNatálie Holčáková (6. A)Eva Furiková (9. A)

Čestné uznání: Soňa Kotlárová (6. A), Aneta kratochvílová (8. A)
Absolutní vítěz soutěže: Johana Šenkeříková (9. A)


2012/2013

1. kategorie

 1.-3. ročník4.-5.ročník
1. místoKristýna Holíková (3. A)Natálie Holčáková (5. A)
2. místoLucie Turýnová (3. B)Markéta Babicová (5. A)
3. místoMelichaříková Lucie (2. A)Karolína Divoká (4. A)


2. kategorie

 6.-7 ročník8.-9. ročník
1. místoLucie Kašparová (7. A)Michaela Babicová (9. A)
2. místoZdeněk Halmazňa (6. A)Kamila Vichtorová (9. A)
3. místoKristýna Mrázková(7. B)Eva Furiková (8. A)

Čestné uznání: Johana Šenkeříková (8.A), Tobias Večeřa (1. B), Kateřina Bartoňová (1. A), Kateřina Svižalová (5. B), Filip Jaromír Večeřa (5. B)

Absolutní vítěz soutěže: Michaela Babicová

2011/2012

1. kategorie

 1.-3. ročník4.-5. ročník
1. místoVendula Sušňová (3. B)Markéta Babicová (4. A)
2. místoAdina Mlčáková (1. A)Silvie Hendrychová (5. A)
3. místoKristýna Holíková (2. A)Filip Jaromír Večeřa (4. B)


2. kategorie

 6.-7 ročník8.-9. ročník
1. místoJohana Šenkeříková (7. A)Filip Kamas (9. A)
2. místoEva Furiková (7. A)Kamila Vichtorová (8. A)
3. místoKateřina Švehlová(7. B)Michaela Babicová (8. A)



Absolutní vítěz soutěže: Filip Kamas v soutěži Vsetínský kanárek obsadil 3. místo.



2010/2011

1. kategorie

 1.-2. ročník3.-5. ročník
1. místoAdam Kučera (2. B)Markéta Babicová (3. A)
2. místoKristýna Holíková (1. A)Zdeněk Halmazňa (4. A)
3. místoBarbora Divoká (2. A)David Medved (4. B)




2. kategorie

 6.-7 ročník8.-9. ročník
1. místoMichaela Babicová (7. A)Michaela Krňová (8. B)
2. místoJakub Sušeň (6. B)Petra Dybalová (9. A)
3. místoJohana Šenkeříková (6. A)Magda Čížová (9. A)



Absolutní vítěz soutěže: Michaela Babicová (7. A)

2009/2010

1. kategorie

 1.-3. ročník4.-5.ročník
1. místoKateřina Svižalová (2. B)Sabina Calábová (5. A)
2. místoMarkéta Babicová (2. A)Jakub Sušeň (5. B)
3. místoAdam Kučera (1. B)Aneta Kratochvílová (4. A)


2. kategorie

Diamantové pásmo

Vendula Palacká (8. B)

Zlaté pásmo

Stříbrné pásmo

Bronzové pásmo

Tereza Kleiblová (8. A)
Markéta Kubáčová (8. A)
Zuzana Surovcová (6. B)
Petra Dybalová (8. A)
Noemi Savková (6. B)
Sylvie Savková (6. B)
Zuzana Lopraisová(6. B)
Florián Vojtek (7. A)
Rebeka Fojtů (9. A)

Zobrazit starší výsledky




Spolupracujeme s Mensou ČR





Protržení hráze na Bílé Desné
Beslan 1. 9. 2004
Ukončení americké občanské války
Objevení Austrálie
Jak se zrodila první webová stránka
Jak se sklízí cibile tulipánů
Jak se vyrábí džíny
Sopka Nevado del Ruiz
Národní parky Kanady
8 pozoruhodných letišť
People in need
Dětská práce
Stavba Panamského průplavu
První obeplutí zeměkoule
Boj o dobytí jižního pólu


Počet přístupů:   1


Počasí v Evropě
aktuálně
(c) ZŠ Rokytnice-Vsetín, 1997 (2007, 2016)