HOMENa úvodní stránku              MAPA WEBU

Poetická odpoledne

2016/2017

 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.  Krátka Tereza, 4AVálková Kristina, 5B
2.   Matějovská Klára, 4ABarvová Terezie, 5A
3.   Nikolénová Nela, 4BVečeřa Tobias, 5B





 6.-7. ročník8.-9. ročník
1.Pavlovičová Alžběta, 6. BKopecká Markéta, 8. A
2.Foltýnová Adéla, 7. A Pavlovičová Eliška, 8. B
3. Marek J. Machač, 7. AHolčáková Natálie, 9. A

2015/2016

Dne 10. března 2016 se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže. Z naší školy do něj postoupili tito žáci: Karolína Mlčáková (1A), Radim Jambor (1B),Nikola Křivová (2A),Tereza Krátka (3A), Tereza Gachová (4A) a Eliška Srněnská(5B). Všechny děti předvedly krásné výkony, ale nejúspěšnější byla Nikola Křivová, která postupuje do okresního kola a Radim Jambor, který obdržel diplom za nejlepší recitaci ve své kategorii( 0. kategorie - 1.třída). Okresní kolo proběhne 23. března 2016 v Rožnově pod Radhoštěm.

 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.Mlčáková Karolína, 1BKřivová Nikola, 2AGachová Tereza, 4ASrněnská Eliška, 5B
2.Jambor Radim, 1A Krátka Tereza, 3AVálková Kristýna, 4B Juráň Matěj, 5A
3. Krsková Nela, 1AMikulka Michal, 3BDědek David, 4BPavlovičová Alžběta, 5B


 6.-7. ročník8.-9. ročník
1.Pavlovičová Eliška, 7.BPanošová Nikol, 9.B
2.Březovják Jan, 7.A Medved David, 9.B
3. Foltýnová Adéla, 6.AHolčáková Natálie, 8.A



2014/2015

V okresním kole recitační soutěže obsadila 1. místo Nikola Křivová (1. A) s básní Jaroslava Kerlese: Jak šlo vejce na vandr. Blahopřejeme.

 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.Křivová Nikola, 1AKateřina Bartoňová, 3AEliška Srněnská, 4B Marek Jarolav Macháč, 5A
2.Kotlárová Simona, 1A Válková Kristina, 3BOlivie Morvay, 4AAdéla Foltýnová, 5A
3. Melichaříková Veronika, 1BKukula Šimon, 2BLucie Melichaříková, 4AKryštof Baďura, 5B







 6.-7. ročník8.-9. ročník
1.Kopecká Markéta, 6AMedved David, 8B
2.Kumbárová Anna, 7B Panošová Nikol, 8B
3. Pavlovičová Eliška, 6BZralá Martina, 9B



2013/2014

 6.-7. ročník8.-9. ročník
1.Holčáková NatálieFuriková Eva
2.Panošová Nikol Povýšilová Júlia
3. Opletal VáclavKrhovják Jakub



 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.Vojtěch VyroubalKateřina BartoňováMarek J. Macháč Jan Březovják
2.Michal Mikulka Magda RochowanskáDenisa Vajová Eliška Pavlovičová
3. Jan HoudekLucie MelichaříkováLukáš BěťákMatěj Chalánek



2012/2013

 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.Vít JuřicaNela HanákováEliška Pavlovičová Kateřina Svižalová
2.Kristýna Válková Sára SedláčkováJan Březovják Petr Chromčák
3. Kateřina BartoňováAdina MlčákováMarkéta KopeckáMichaela Urbanová



2011/2012

 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.Magda Rochowanská Jan BřezovjákKamila Lysáková Michaela Jurečková
2.Jan Matějíček Filip MedvedPetr Chromčák Barbora Chmelařová
3. Aneta HoďákováLucie TurýnováAnna Kumbárová František Trochta

Jan Matějíček (1. A) v okrskovém kole obsadil 1. místo.

2010/2011

 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.Kristýna Kašparová Petr ChromčákDavid Medved Martina Zralá
2.Zuzana Houdková Anna KumbárováJakub Pospíšil Lucie Kašparová
3. Michal MedvedDominik WalekViktorie ČunkováJana Hurtová


2009/2010

 1. ročník2.-3. ročník4. ročník5. ročník
1.Eliška Pavlovičová David MedvedKarolína Drlíková Johana Šenkeříková
2.Jan Březovják Natálie HolčákováJúlia Povýšilová Eva Furiková
3. Michal KlíchaPetr ChromčákAneta KratochvílováMatěj Holba


Nejlepší ze školního kola postoupili do okrskového kola, Jan Březovják zastupoval školu v okresním kole.



Zobrazit starší výsledky




Spolupracujeme s Mensou ČR





Protržení hráze na Bílé Desné
Beslan 1. 9. 2004
Ukončení americké občanské války
Objevení Austrálie
Jak se zrodila první webová stránka
Jak se sklízí cibile tulipánů
Jak se vyrábí džíny
Sopka Nevado del Ruiz
Národní parky Kanady
8 pozoruhodných letišť
People in need
Dětská práce
Stavba Panamského průplavu
První obeplutí zeměkoule
Boj o dobytí jižního pólu


Počet přístupů:   1


Počasí v Evropě
aktuálně
(c) ZŠ Rokytnice-Vsetín, 1997 (2007, 2016)