HOMENa úvodní stránku              MAPA WEBU

Zaměstnanci školy

Vedení školy

Mgr. Hromada Hynekředitel školyPř+TV
Mgr. Dopita Tomáš zástupce ŘŠM+Př


Pedagogický sbor

JménoKontaktAprobaceTřída
Mgr. Bartoňová Kristýnak.chlapkova@email.cz1.-5.roč. MD
Mgr. Bartoňová Lenkabar.lenka@seznam.cz1.-5.roč. 1. A
Mgr. Dopitová Liběnalibena.dopitova@centrum.czM+Př 7. A
Mgr. Foltýnová Danadanafoltynova@centrum.cz1.-5.roč. 3. C
Mgr. Graclíková Eva e.graclikova@seznam.czČJ+Vv-
Mgr. Haschková Renátahaschkovarenata@centrum.cz1.-5.roč. 4. A
Mgr. Hlačíková Marie marie.hlacikova@seznam.cz1.-5.roč. 3. A
Mgr. Homolková Dita
výchovný poradce
ditahomolkova@seznam.czD+Z9. A
Mgr. Holubcová Janajana@holubec.czM+Z-
Mgr. Mikšíková Petrachmelarova.petra@centrum.czJN+Hv8. A
Mgr. Jančíková Ivetaivetaplecova@seznam.cz1.-5.roč.MD
Mgr. Kovařík Luděkkovarik.rokytnice@seznam.cz1.-5.roč.1.C
Mgr. Kovářová Jaroslavakovarova.jaroslava@centrum.cz1.-5.roč.3. B
Ing. Kupková Ivana
ICT koordinátorka
iva.kupkova@seznam.czM+Fy+ICT9. B
Mgr. Mrlinová Hana
koordinátorka ŠVP
rokytnice.mrlinova@seznam.cz1.-5.roč. 5. A
RNDr. Navrátil Bořeknavratil-borek@seznam.czZ+Pč+ICT6. A
Mgr. Navrátilová Radmilanavratilova.radka@centrum.czM-
Mgr. Ondrová Lenkalenkaondrova@centrum.cz1.-5.roč. 2. A
Mgr. Piskláková Tereza pisklakova@email.czM+VV-
Mgr. Sedláček Bohuslav
metodik prevence rizikového chování
rokytnice.sedlacek@seznam.czCH+Ov6. B
Mgr. Slováčková Magdaslovackova.magda@gmail.com1.-5.roč. 5. B
Mgr. Šicová Júliajulia.sicova@seznam.cz1.-5.roč. 4. B
Mgr. Šenkeříková Lenka lenka.senkerikova@gmail.comJČ+Tv8. B
Mgr. Švachová Evaeva.svachova@email.czJČ+Hv7. B
Mgr. Valchářová Lenkalenkavalcharova@centrum.cz1.-5.roč.1. B
Mgr. Vaňková Miladamilada.vankova@centrum.czJČ+D+JA-
Mgr. Záhorovská Světlanasvetlana.zahorovska@centrum.cz1.-5.roč.2. B
Mgr. Weberová Darina
metodik prevence rizikového chování
DarinaWe@seznam.czPč+Vv-



Učitelé ocenění za svou práci


Vychovatelé ŠD a ŠK

JménoKontakt
Bc. Opletalová Lucielucie.opletalova@centrum.cz
Řehánková Hana rokytnice.rehankova@seznam.cz
Tvarůžková Radmila tvaruzkovar@centrum.cz
Bc. Bartošková Martina martinkabatoskova@seznam.cz
Mgr. Čechová Jitka (MD)czechovajitka@gmail.com


Asistentky pedagoga

JménoKontakt
Golová Miriam, Dis.miriamgolova@centrum.cz
Lucie Kašparová7eicul@seznam.cz


Další zaměstnanci školy

JménoFunkce
Bc. Šimarová Jitkaekonomka
Zdeněk Slováčekškolník, údržbář
Kösslerová Jitkauklízečka (II. stupeň)
Holcová Jana uklízečka (TV+vedení školy)
Poledníková Marieuklízečka (I. stupeň)
Esteřáková Marie uklízečka (pavilon MŠV)
Černotová Radka kuchařka
Děcká Jaroslava hlavní kuchařka
Pavla Burdíková vedoucí školní jídelny
Škrabánková Bronislavakuchařka
Slováčková Ludmilakuchařka



Spolupracujeme s Mensou ČR





Protržení hráze na Bílé Desné
Beslan 1. 9. 2004
Ukončení americké občanské války
Objevení Austrálie
Jak se zrodila první webová stránka
Jak se sklízí cibile tulipánů
Jak se vyrábí džíny
Sopka Nevado del Ruiz
Národní parky Kanady
8 pozoruhodných letišť
People in need
Dětská práce
Stavba Panamského průplavu
První obeplutí zeměkoule
Boj o dobytí jižního pólu


Počet přístupů:   1


Počasí v Evropě
aktuálně
(c) ZŠ Rokytnice-Vsetín, 1997 (2007, 2016)