HOMENa úvodní stránku              MAPA WEBU

Výtvarné soutěže

2014/2015

MOJE MALÉ RADOSTI

Pořadatel: ZŠ Trávníky
Ocenění žáci v kategorii 1. a 2. třída:
2. místo: Klára Matějovská (2. A)

Ocenění žáci v kategorii 3. -5. třída:
3. místo: Klára Čablíková (3. A)

PROBOUZENÍ JARA OČIMA DĚTÍ

Pořadatel: Alcedo
Ocenění žáci v kategorii 7 - 10 let:
1. místo: Matěj Čech (3. A)

Ocenění žáci v kategorii 11 - 15 let:
2. místo: Barbora Chmelařová (8. A)
3. místo: Monika Koňaříková (6. B)

PODZIM ANEB ZACHUMLANÍ V PELÍŠKU

Pořadatel: Alcedo
Ocenění žáci v kategorii 7 - 10 let:
1. místo: Michutová Adéla (3. B)
2. místo: Válková Kristina (3. B)
3. místo Janasová Veronika (3. A)

Ocenění žáci v kategorii 11 - 15 let:
1. místo: Vránová Michaela (6. B)
2. místo: Pavlovičová Eliška (6. B)

Zachumlaní v pelíšku
Veronika Janasová
3. ročník, 2014
Zimní spánek
Adéla Michutová
3. ročník, 2014
Teplo domova
Kristina Válková
3. ročník, 2014
Malá lištička v zimě
Michaela Vránová
6. ročník, 2014
Spící krajina
Eliška Pavlovičová
6. ročník, 2014

CIT a ICT

Pořadatel: ZŠ Sychrov
Ocenění žáci:
1. místo: Vendula Frydrychová (9. B)

2013/2014

Strom naděje

Pořadatel: Alcedo
Ocenění žáci:
Natálie Hurtová (5. A)

2012/2013

Ubližovat se prostě nesmí

Ocenění žáci:
Michaela Galetková (6. A)

O čem sníme

Pořadatel: ZŠ Trávníky
Ocenění žáci:
3. místo - Lucie Čaníková (5. A)

Vánoce ve světě

Pořadatel: Alcedo
Ocenění žáci:
Lucie Čaníková (5. A), Kateřina Goláňová (5. A), Natálie Holčáková (5. A)

Duše stromů

Pořadatel: Alcedo
Ocenění žáci:
v kategorii 7-10 let - Zuzana Houdková (3. A), Lucie Čaníková (5. A), Adriana Turková (3. B)

2011/2012

Požární ochrana očima dětí

Pořadatel Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
3. místo v krajském kole - Eva Furiková (7. A)

Strom splněných přání

Pořadatel Alcedo
Autoři oceněných prací: kolektiv 2. A, Markéta Chytilová (5. A) František Vodák (3. B), Ondřej Kotrla (5. A).

Co nás baví na světě

Pořadatel ZŠ Trávníky
3. místo v kategorii 4. - 6. třída - Markéta Chytilová

Valašský autosalón 2012

Pořadatel Agentura Sirius+ZŠ Sychrov
Ocenění žáci:
Tomáš Jakubko, 5. A

Paleta mého světa

Pořadatel Alcedo
Ocenění žáci:
v kategorii 7-10 let - Karolína Divoká, 3. A; Jan Březovják, 3. A

Pohádkové Vánoce

Pořadatel Alcedo
Ocenění žáci:
v kategorii 7-10 let - Martin Bzducha, 3. A
v kategorii 11-15 let - Viktorie Čunková, 5. A; Filip Kohl, 5. A

2010/2011

Vánoční veselí

Pořadatel Alcedo
3. místo v kategorii 7-10 let - Kristýna Kocůrková, 2. A
3. místo v kategorii 11-15 let - Katrin Kelárková, 5. A

Obrázky z cest

Pořadatel ZŠ Trávníky
3. místo - Markéta Chytilová A

2009/2010

Valašský autosalon 2010

Pořadatel Syrius + ZŠ Sychrov
2. místo - Patrik Pastirčák, 5. B

Můj kousek země

3. místo - Alena Juřicová, 7. B

Kdo si zpívá, nezlobí

Pořadatel ZŠ Trávníky
2. místo - Jana Filgasová, 5. A

Hračka mých snů

Pořadatel Sirius+ZŠ Sychrov
3. místo - Veronika Maňáková, 5. A

Venkov očima dětí

Akce součástí projektu "Blíž k přírodě, blíž k sobě"
Jan Dobeš (6. A), Vendula Komorková (7. A), Florián Vojtek (7.A)

Tajuplná příroda

Pořadatel Alcedo
3. místo - Vítek Šnajdara, 5. B

Valašské Vánoce

Pořadatel Alcedo
Kategorie do 7 let: 3. místo - Jan Březovják, 1. A
Kategorie 7-10 let: 2. místo - Jindřich Vodák, 3. B

Mikuláš na ledě

Pořadatel Agentura Sirius + ZŠ Sychrov
3. místo - Magdalena Galetková, 5. A

Karnevalové veselí

Pořadatel Alcedo
Kategorie 11-14 let: 1. místo - Sabina Calábová, 5. A


Karneval
Alena Juřicová
7.ročník 2010
Benátská maska
Kristýna Vyslýchová
9.ročník 2010
Masopustní radosti
Jakub Lacný
8.ročník 2010
Karnevalové veselí
Josef Kutěj
9.ročník 2010

2008/2009

Živá planeta - školní soutěž ke Dni Země



Výsledková listina

Požární ochrana očima dětí

Okresní kolo: 1. místo - Dominik Matoška, 1. B

Krajské kolo: 2. místo - Dominik Matoška, 1. B

Letí, letí na koštěti

Pořadatel Alcedo.
1. místo - Pavel Hradil, 4. A

Měsíc, ve kterém jsem se narodil

Pořadatel ZŠ Trávníky.
1. místo - Vladimír Čermák, 1. A 2. místo - Josef Kotrla, Jana Filgasová, 4. A

Duše stromů

Pořadatel Alcedo.
3. místo - Jana Filgasová, 4. A

Valašský autosalón 2009

Pořadatel SIRIUS+ZŠ Sychrov.
1. místo - Anna Švehlová, 4. B
2. místo - Jindřich Vodák, 2. B

2007/2008

Na dně mořském

Vyhlašovatelem soutěže Alcedo Vsetín. Do soutěže se zapojili žáci I. stupně. Na vernisáži nejlepších prací byly čtyři žákyně odměněny diplomem a věcnými cenami.
Janě Filgasové (3. A), Kristýně Machalové (5. B) a Hedě Greplové (5.A) osobně poblahopřál ředitel školy PaedDr. Petr Chytil. Čtvrtou oceněnou žákyní byla Tereza Chytilová (5. A).



Svět rostlin

Vyhlašovatelem soutěže Alcedo Vsetín. Do soutěže se zapojili žáci I. stupně. Na vernisáži nejlepších prací byly čtyři žákyně odměněny diplomem a věcnými cenami.
2. místo - David Obr




Spolupracujeme s Mensou ČR





Protržení hráze na Bílé Desné
Beslan 1. 9. 2004
Ukončení americké občanské války
Objevení Austrálie
Jak se zrodila první webová stránka
Jak se sklízí cibile tulipánů
Jak se vyrábí džíny
Sopka Nevado del Ruiz
Národní parky Kanady
8 pozoruhodných letišť
People in need
Dětská práce
Stavba Panamského průplavu
První obeplutí zeměkoule
Boj o dobytí jižního pólu


Počet přístupů:   1


Počasí v Evropě
aktuálně
(c) ZŠ Rokytnice-Vsetín, 1997 (2007, 2016)