Finanční gramotnost

2010/2011

Druhého ročníku on-line soutěže se ve školním kole zúčastnilo 107 žáků. Každý soutěžící řešil jinou kombinaci otázek. Ve znalostech světa financí máme mezery. Plný počet bodů nezískal nikdo. O pořadí žáků s devítibovovým ziskem rozhodoval čas.
Soutěže se účastnilo celkem 40 248 žáků ze 708 škol z celé České republiky. První 3 žáci naši školu reprezentovali v okresním kole.

17 nejlepších řešitelů školního kola

2009/2010

V březnu měli všichni žáci 2. stupně možnost ověřit si své dovednosti ve školním kole 1. ročníku celostátní soutěže „Finanční gramotnost“. Soutěže se v těchto základních kolech (pro ZŠ i SŠ) účastnilo celkem 23.817 žáků. Našich 6 nejlepších řešitelů zastupovalo 24. března školu v okresním kole soutěže. Umístili jsme se na 2. místě. Blahopřejeme.

15 nejlepších řešitelů školního kola